SCADA Yazılımları

Scada geleceğe sahip olmanız için gerekli tüm olanakları size sunuyor

SCADA çözümlerinin karşılaştığı zorlukların sürekli olarak artması nedeniyle şimdiden yarının ihtiyaçları için ideal bir şekilde donatılmıştır. Muazzam veri hacimlerinin uzun vadede yönetilmesi ve arşivlenmesi, aynı zamanda her zaman esnek erişim için mevcut olması gerekir.
Daha fazla üretkenliğin anahtarı olan SCADA sistemleri, verimli mühendisliği yüksek performanslı arşivleme ve maksimum veri güvenliği ile birleştirir. Bu özellikler verimli operasyon yönetimi ve akıllı üretim analizleri için temel oluşturur.

 

 WinCC V7 SCADA sistemi

Maksimum şeffaflık ve üretkenlik için ölçeklendirilebilir ve açık SCADA sistemi

 • Verimlilik:
  Daha fazla üretkenliğin anahtarı olan  WinCC, verimli mühendisliği, yüksek performanslı arşivleme ve maksimum veri güvenliği ile birleştirir. Entegre teşhis fonksiyonları ve esnek üretim analizi ile, devreye alma süresini kısaltır ve tesis bekleme sürelerini kısaltırsınız.
  WinCC, verimli operasyon yönetimi ve akıllı üretim analizlerinin temelini oluşturur,
 • Ölçeklenebilirlik:
  WinCC ile, tüm endüstriyel sektörlerde ve teknolojilerde tesisler uygulamak ve bunları fonksiyonel şartlar veya sektöre özel olarak seçenekler veya eklentiler yoluyla kolayca genişletmek veya modernize etmek mümkündür.
  Gelişmiş kullanılabilirlik için artıklık konseptlerinden yararlanabilir veya merkezi bilgi arşivleme ve fabrika bilgilerinin analizine karar verebilirsiniz. WinCC, artan talepleri karşılamak için sabit ve mobil çözümler sunmaktadır.
 • Yenilik:
  Yenilikçi teknolojiyle, tüm önemli bilgileri her zaman görebilirsiniz. Bu şekilde, WinCC, üretim tesisinin sezgisel olarak çalışmasını ve izlenmesini kolaylaştırır. Mevcut tablet ve akıllı telefon donanımı dahil olmak üzere, her yerde ve her zaman mobil SCADA çözümleriyle siteminizden haberdar olun.
 • Açıklık:
  Uluslararası standartlar ve sistem-iç komut dosyası ve programlama arayüzleri desteklendiği için, özel istekler de kolayca uygulanabilir.
  WinCC, mevcut donanımı entegre etmenin yanı sıra BT dünyasına basit entegrasyonu desteklemektedir. WinCC Uzmanları dünya çapında nitelikli çözüm sağlayıcıları olarak mevcuttur.

 

WinCC, herhangi bir özel teknoloji veya endüstri sektöründen bağımsız, modüler yapılarda ve genişlemenin kolay olması için tasarlanmıştır.

Makine mühendisliğindeki tek kullanıcılı uygulamalardan ve yedek sunucular veya Web tabanlı istemci erişimi olan karmaşık çok kullanıcılı çözümlerde dünya çapında kullanılmaktadır. Birçok endüstriden gelen referanslar, çok yönlülük ve performans kabiliyetini kanıtlamaktadır.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/cor6cocomtr/public_html/wp-includes/functions.php on line 5279